Akcje społeczne CAMiW

Stowarzyszenie Odra-Niemen w trakcie wielu lat działań /aktywne początki to 2009 rok/ nabył wiele praktycznych umiejętności, budując od zera organizację pozarządową. Od początku współpracujemy z innymi środowiskami, pomagając sobie wspierając się. Dzięki akcji RODACY-BOHATEROM, powstało 8 Oddziałów Odry-Niemen, wiele nieformalnych koalicji, zbudowana została Federacja Patriotyczna.

W trakcie wielu wspólnych projektów, olbrzymiej ilości spotkań, dyskusji wybrzmiewały problemy środowiska pozarządowego. Stowarzyszenie Odra-Niemen jako lider środowiska skupionego wokół akcji Rodacy-Bohaterom, jako największy podmiot w tej grupie i mający spore własne  doświadczenie, zaprezentowało w konkursie dotacyjnym projekt odpowiadający na wiele potrzeb organizacji, grup nieformalnych.

Z NIW-CRSO z Programu NOWEFIO otrzymaliśmy dotacje na realizację 3-letniego projektu “Centrum Aktywności Międzypokoleniowej i Wolontariatu”. Zebraliśmy w jedno miejsce nasze doświadczenia, a dotacja daje szansę na stworzenie aktywnego miejsca i narzędzi do profesjonalnego rozwoju współpracy międzyśrodowiskowej.

W ramach projektu jednym z obszarów działań są propozycje AKCJI SPOŁECZNYCH: Międzypokoleniowe Debaty Historyczne; Festiwal Odra-Niemen; Spotkania “Podróże z misją”; Spotkania ze świadkami historii; Działania dla wolontariuszy.

Kalendarz wydarzeń CAMiW

Stworzyliśmy kalendarz dla organizacji i wolontariuszy. Znaleźć tu można AKCJE SPOLECZNE związane z projektem “Centrum Aktywności Międzypokoleniowej i Wolontariatu”. Wpisy na Kalendarzu dotyczą różnych treści: a/ informacja o zrealizowanym wydarzeniu b/ zaproszenie dla wolontariuszy lub organizacji do współpracy przy wydarzeniu c/ formuła kontaktu Pozostałe projekty całego środowiska Odry-Niemen,  można znaleźć na głównym KALENDARZU WYDARZEŃ Odry-Niemen SPRAWDŹ!

AKCJE SPOŁECZNE - Plan wydarzeń na I kwartał 2022 roku
październik

listopad 2022

grudzień
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Events for 1 listopad
Brak wydarzeń
Events for 2 listopad
Brak wydarzeń
Events for 3 listopad
Brak wydarzeń
Events for 4 listopad
Brak wydarzeń
Events for 5 listopad
Brak wydarzeń
Events for 6 listopad
Brak wydarzeń
Events for 7 listopad
Brak wydarzeń
Events for 8 listopad
Brak wydarzeń
Events for 9 listopad
Brak wydarzeń
Events for 10 listopad
Brak wydarzeń
Events for 11 listopad
Events for 12 listopad
Brak wydarzeń
Events for 13 listopad
Brak wydarzeń
Events for 14 listopad
Brak wydarzeń
Events for 15 listopad
Brak wydarzeń
Events for 16 listopad
Brak wydarzeń
Events for 17 listopad
Brak wydarzeń
Events for 18 listopad
Brak wydarzeń
Events for 19 listopad
Brak wydarzeń
Events for 20 listopad
Brak wydarzeń
Events for 21 listopad
Brak wydarzeń
Events for 22 listopad
Brak wydarzeń
Events for 23 listopad
Brak wydarzeń
Events for 24 listopad
Brak wydarzeń
Events for 25 listopad
Brak wydarzeń
Events for 26 listopad
Brak wydarzeń
Events for 27 listopad
Brak wydarzeń
Events for 28 listopad
Brak wydarzeń
Events for 29 listopad
Brak wydarzeń
Events for 30 listopad
Brak wydarzeń

Materiały merytoryczne

Przedstawiamy materiał omawiający najważniejsze wydarzenia z 4 okresów historycznych, jako wsparcie do debat. dyskusji ze świadkami historii i wsparcia działań edukacyjnych.  W tym miejscu będą też pojawiać się inne materiały informacyjne, merytoryczne związane z AKCAJMI SPOŁECZNYMI.

Zrealizowane Akcje Społeczne CAMiW

Wydarzenia IV Kwartał 2021 roku

Tytuły wydarzeń są aktywne, wystarczy otworzyć link i zobaczyć szczegóły każdego z zadań. To podsumowanie naszej aktywności i potwierdzenie współpracy z wolontariuszami i ngo w ramach CENTRUM Odry-Niemen.

Finansowanie projektu i strony oferty

Finansowanie działań ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu NOWEFIO. 

Skip to content