fbpx

Blog podróżniczy

Wyróżnione wpisy

Kim jesteśmy i dlaczego podróże z misją?

Jesteśmy grupą w Stowarzyszeniu Odra-Niemen, która promuje podróże z misją. Dlaczego? Zaczynaliśmy od poznawania Kresów II RP. Jeździliśmy do tamtejszych kombatanckich środowisk, potem poznawaliśmy losy Polaków mieszkających na Grodzieńszczyźnie, Wileńszczyźnie, ma Zachodniej Ukrainie.

Zachwycili nas ludzie, nasi Rodacy, wzruszały historie rodzin rozdzielonych wojną, politycznymi układami.

Zaczęliśmy zataczać coraz większe kręgi i tak spotykaliśmy się  z Polakami na Łotwie, Syberii, w Kazachstanie, Mołdawii, Nadniestrzu, Rumunii, na Zaolziu, w Wielkiej Brytanii , a nawet w dalekiej Nowej Zelandii.

Zawsze celem głównym tych wypraw jest szukanie polskich śladów, poznawanie polskich historii, promocja naszych działań. Jeździmy też po świecie, aby odnawiać polskie miejsca pamięci, zbierać relacje świadków, wspierać polskie środowiska. A przy okazji poznajemy świat!

Współpraca z nami

Wyprawy z misją dla firm – śladami polskiej historii i spotkań z Rodakami

Poszukujemy partnerów finansowych do autorskich projektów

Współpracujemy przy tworzeniu reportaży tematycznych, filmow reklamowych, dokumentów, etiud filmowych. Naszym profesjonalnym partnerem jest White Studio.

Realizujemy integracyjne spotkania dla firm połączone z warsztatami filmowymi, grami historycznymi,  czy kuchennymi podróżami

Organizujemy spotkania podróżnicze, z praktycznymi informacjami, prelekcjami motywacyjnymi

Kontakt z nami

Kamila Gosiewska – koordynacja merytoryczna i finansowa

  • + 48 693 998 905     k.gosiewska@odraniemen.org

Dominik Rozpędowski – koordynacja organizacyjna i logistyczna

  • + 48 505 004 744    d.rozpedowski@odraniemen.org

W podróży po Polsce i świecie od  2012 roku.  Odpowiadają  za krajowe i międzynarodowe wyprawy, rajdy i inne projekty podróżnicze. 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! 

Skip to content