Rocznica Powstania Warszawskiego

W 76. rocznicę Powstania Warszawskiego, środowisko Stowarzyszenia Odra-Niemen  w całym kraju, brało udział, organizowało wydarzenia, upamiętniało rocznicę. Stałym elementem tych dni są spotkania z kombatantami. 
Wraz z 16. Dolnośląską Brygadą Obrony Terytorialnej, wolontariusze z Wrocławia, z Centrali organizacji,  stawiają znicze na grobach Powstańców Warszawskich na wrocławskich cmentarzach.
 
Mazowiecki Oddział Stowarzyszenia Odra-Niemen remontuje, opiekuje się kwaterami Powstańców Warszawskich i to nie tylko na Powązkach. Oto ich pierwsza publikacja z działań.
W dniu 26 lipca z inicjatywy Mazowieckiego Oddziału Odry-Niemen odbyło się wielkie sprzątnie grobów powstańczych na Powązkach Wojskowych. Przybyło wielu wolontariuszy i udało godnie upamiętnić
1200 Grobów.
Dziękujemy ‼️‼️
 
 
 
Wielkopolski Oddział Stowarzyszenia Odra-Niemen w Warszawie.
 

1 sierpnia, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, wiceprezes Stowarzyszenie Odra-Niemen Oddział Opolski i komendant Podsudeckiego Związku Drużyn Harcerskich ZHR Marcin Żukowski, został uhonorowany “Odznaczeniem Pamiątkowym Za Zasługi Dla Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej”. Jesteśmy niezwykle dumni i serdecznie gratulujemy zasłużonego wyróżnienia! Marcin od lat otacza opieką lokalne środowiska kombatanckie i angażuje się w ogólnopolskie akcje skierowane do naszych bohaterów.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
 
 
 
 
 
SKLEP CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
SKLEP CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
Skip to content