O Nas

 

Stowarzyszenie Odra-Niemen powstało i działa dzięki bohaterom naszej wolności. To dla Nich się staramy, z Nimi współpracujemy i mamy zaszczyt być objęci przyjaźnią i szacunkiem środowiska kombatantów. Nasza baza wartości to postawy weteranów I i II Konspiracji. Przyjaźnimy się z  Sybirakami, ludźmi Solidarności, Solidarności Walczącej. 

Docieramy z paczkami pamięci do wielu Rodaków zza wschodnią granicą. Realizujemy projekty krajowe i międzynarodowe. Z liczną grupą wolontariuszy z całego kraju odnawiamy miejsca pamięci w Polsce i za granicą. Współpracujemy z Polakami na świecie. Zbieramy i archiwizujemy materiały od świadków historii. 

Każdego kto  kocha Polskę, pasjonuje się polską historią, lub dopiero ją odkrywa, lubi poznawać nowe miejsca, spotykać nietuzinkowych ludzi, rozwijać swe talenty i hobby, niebanalnie podróżować – zapraszamy do nas. Poznaj naszą historię.

Sprawdź nasze aktywności

Historia powstania Naszego Stowarzyszenia

Nasza tożsamość

Szczególne podziękowania są przeznaczone dla dwóch Polek z Białorusi, dla Pani płk Weroniki Sebastianowicz z  Grodna, Prezes Stowarzyszenia Żołnierzy AK na Białorusi i Pani Teresy Sobol z Iwieńca, Prezes Oddziału ZPB, dzięki którym zbudowaliśmy stowarzyszenie będące dzisiaj tak ważnym miejscem, dla tak wielu.

Jesteśmy z Wami i na zawsze zachowamy Was w naszej pamięci.
Przyjaciele ze Stowarzyszenia Odra-Niemen

SKLEP CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
SKLEP CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
Skip to content