Polacy na Świecie

Otwarcie nowego biura Odry-Niemen

Po 10 latach działalności na rzecz kombatantów w kraju i zagranicą, współpracy z Polakami na świecie, promocją polskiej historii, mamy nową, piękną siedzibę. Oficjalne otwarcie nastąpiło 16.10.2020r.

Zabiegaliśmy o nią wraz z bohaterami naszej wolności od dawna, aby móc godnie przyjmować weteranów , świadków historii, Rodaków zza granicy. Dzisiaj jesteśmy szczęśliwi choć i smutni, bo wielu kombatantów nie doczekało nowego miejsca. Będziemy jednak stale tu o nich pamiętać.

To miejsce dla wszystkich, którzy chcą z nami współpracować, zapraszamy szkoły, środowiska pozarządowe, wolontariuszy. Będziemy organizować warsztaty, spotkania, debaty, pokazy filmów. Miejsca jest dużo.


Podziękowania

Zaczynamy nowy etap, który jest możliwy dzięki ogromnej pracy wolontariuszy, członków naszej organizacji ze wszystkich oddziałów.

W nowym biurze oprócz stołów i krzeseł do sali konferencyjnej zakupionej z dotacji projektowej Narodowego Instytutu Wolności, wszystko jest albo prezentem, albo darem rzeczowym.

Dziękujemy  ⇒
  • UM Wrocław za możliwość dzierżawy nowoczesnego lokalu na dogodnych warunkach dla Organizacji Pożytku Publicznego
  • Centrum Integracji Społecznej z Wrocławia za pomoc w malowaniu ścian w nowym biurze
  • Właścicielom Fabryki Meble BODZIO za meble do kilku pokoi
  • Firmie Idea Getin Leasing za meble biurowe, które uzupełniły wystrój biura
  • Narodowemu Instytutowi Wolności za dotacje z Programu PROO na rozwój organizacji, dzięki tym środkom mogliśmy skuteczniej zabiegać o nowe miejsce wzmacniając swą pozycję w otoczeniu

Mimo pandemii zapraszamy na indywidualne spotkania, można nas odwiedzać od poniedziałku do piątku od 9.00-18.00. Dla osób spoza Wrocławia mamy pokój gościnny. Mamy nadzieję, że nowe biuro stanie się ważnym miejscem działań dla  naszego środowiska i innych osób i środowisk. Adres nowej siedziby siedziby Odra-Niemen to Wrocław, ul. Zelwerowicza 16 m3 I piętro

Podziękowania za artykuł red. Macieja Rajfura -PRZECZYTAJ!

Pomagaj i pamiętaj
SKLEP CHARYTATYWNY
Skip to content