Biznes

Promocja usług i produktów | Wyprawy integracyjne na Kresy | Szkolenia | Spotkania motywacyjne | PR

Stowarzyszenie Odra-Niemen od 2010 roku prowadzi działalność społeczną. Zyskaliśmy przez ten czas wiarygodność, szacunek wielu środowisk, w tym dla nas najważniejszego – kombatanckiego. Mamy też za sobą wiele doświadczeń, zbudowaliśmy od zera silną instytucję, która oparta jest o bardzo mocny wolontariat. Dużo oddajemy naszej organizacji, ale bez wsparcia finansowego, nie moglibyśmy rozwinąć skrzydeł. 

Działamy międzypokoleniowo, ponad podziałami, ponad granicami, stosując nowoczesne formy przekazu.

Zapraszamy Państwa do współpracy z Zarządem Głównym Stowarzyszenia, przy wzmacnianiu społeczeństwa obywatelskiego budowanego wokół programu RODACY-BOHATEROM.

Jak działamy

Co możesz dla nas zrobić?

Wsparcie rzeczowe

Sprzęt i artykuły biurowe

Materiały budowlane do remontów miejsc pamięci

Zbiórki darów dla kombatantów w kraju i na Kresach

Zakup bonów paliwowych

Druk materiałów

Promocja działań Stowarzyszenia Odra-Niemen

Pomoc przy organizacji spotkań prezentacyjnych dla środowisk biznesu

Wsparcie kampanii 1,5 % dla OPP

Barterowa współpraca  przy kampanii reklamowej

Wsparcie finansowe działań statutowych stowarzyszenia
Usługi transportowe i kurierskie

Obsługa przesyłek w sklepie charytatywnym, transport darów, transport osób objętych wsparciem. 

Obsługa floty

Każdego roku zawozimy na Kresy Wschodnie tony darów, przemierzamy setki tysięcy kilometrów, a nasze auta potrzebują nieustannie napraw, wymian eksploatacyjnych i konserwacji. Szukamy również możliwości pozyskania lub wynajmu nowego busa, niezbędnego do realizacji naszych celów.

Dlaczego warto z nami współpracować

Siedziba

Mamy funkcjonalną siedzibę w samym centrum Wrocławia z salami na spotkania, konferencje, działania promocyjne

Flota

Pokonujemy tysiące kilometrów w Polsce i Europie, a nasze auta stają się mobilną i widoczną reklamą

Wolontariat

Mamy wieloletnie doświadczenie z wolontariatem oraz doświadczenie w szkoleniach dla pracowników. W ramach wolontariatu pracowniczego oferujemy organizację wypraw integracyjnych na Kresach II RP, szkolenia i spotkania motywacyjne, angażowanie pracowników w akcje społeczne.

Rodacy Bohaterom

To ogólnopolska akcja społeczna, którą realizujemy od 2009 roku. W projekcie biorą udział setki wolontariuszy w całej Polsce. Zbieramy kilkadziesiąt ton darów i zawozimy je na Kresy odwiedzając Polaków w domach, szkołach czy polskich centrach. W akcji można wziąć udział poprzez przekazania produktów do paczek, czy organizacje zbiórki w zakładzie pracy.

Wydawnictwo

Wydajemy kwartalnik "Odra-Niemen Ponad Granicami", 5000 szt. nakładu, dystrybucja w Polsce i poza granicami - z miejscem na reklamę. Drukujemy również dziesiątki broszur, plakatów do kampanii społecznych na których czeka miejsce na Twoje logo.

Strony internetowe

Strony internetowe portalu Stowarzyszenia Odra-Niemen generują ruch około 55000 odsłon miesięcznie. Oferujemy reklamy na głównych stronach oraz sponsorowane artykuły. Nasze witryny to: odraniemen.org, rodacybohaterom.pl, galeriapamiatek.pl, blog podróżniczy i Polacy na świecie.

Multimedia

Rozwijamy multimedia: podcasty i materiały wideo na których możemy lokować Twoje produkty lub wyświetlać logo. W naszym zespole są osoby profesjonalnie zajmujące się produkcją spotów video oraz fotografią i jesteśmy w stanie przygotować profesjonalne materiały reklamowe.

Sklep charytatywny

Rozwijamy sklep charytatywny, w którym sprzedajemy cegiełki oraz produkty pozyskane z darowizn. Zysk ze sprzedaży w całości przeznaczony jest na realizacje misji Stowarzyszenie. Oferujemy możliwość współpracy barterowej.

Social media

Prowadzimy kanały social media, w których aktywnie działamy. Wśród ponad 11 000 obserwujących mamy wielu aktywnych i zaangażowanych fanów. Przeprowadzamy systematycznie kampanie reklamowe z zasięgami adresowanymi do kilkuset tysięcy użytkowników w których możemy zawierać informacje o wsparciu Twojej firmy. Posiadamy konta: Facebook, Instagram, Twitter, You Tube, Linkedin

Sieć kontaktów

Współpracujemy i łączymy wiele środowisk tj. organizacje w Polsce, organizacje polonijne na świecie, samorządy, oświata, kombatanci, sybiracy, Instytucje. Możemy być pomostem pomiędzy środowiskiem biznesowym, a pozarządowymi organizacjami.

Realizacja projektów

Realizujemy prestiżowe projekty społeczne, w których możesz zostać naszym biznesowym partnerem i odnosić korzyści marketingowe oraz PR-owe.

Imprezy Sportowe

Organizujemy imprezy biegowe, do których zapraszamy partnerów i sponsorów.

Zostań partnerem programu nagradzania darczyńców i wolontariuszy

Poszukujemy partnerów, którzy wesprą nasz program nagradzania darczyńców i wolontariuszy za swój wkład i wsparcie misji Stowarzyszenia. Przygotowaliśmy i rozesłaliśmy prawie 1500 folderów oraz kart honorowego darczyńcy osobom, które systematycznie nas wspierają. Chcielibyśmy aby te karty nie tylko były symbolem wdzięczności, ale także posiadały praktyczny wymiar. Karta mogłaby uprawniać do zniżek na produkty, zajęcia, wejścia do placówek kulturalnych itp. W zamian za partnerstwo w tym programie oferujemy liczne działania reklamowe oraz PR-owe firm i instytucji. z wykorzystaniem wszystkich naszych kanałów dotarcia do odbiorców.

 

Partnerzy i współpraca

Partnerzy biznesowi strategicznych działań Stowarzyszenia Odra- Niemen

W ciągu ostatnich lat pozyskaliśmy darczyńców biznesowych, którzy pomogli nam rozwijać stowarzyszenie, a my odwdzięczamy się promocją.

Informacje o współpracy Stowarzyszenia Odra- Niemen z różnymi podmiotami

Wyposażenie w meble

Nośniki reklamowe

Zapewnienie busów

Wsparcie działań, druk materiałów

Galeria

Poniżej przedstawiamy fotoreportaż o nas. W archiwach Odry-Niemen są tysiące zdjęć prezentujących nasze działania i współpracę z otoczeniem. Tutaj skromny fragment naszych możliwości. Mamy pozytywny przekaz i budujemy bezpieczną i wiarygodną przestrzeń dla naszych partnerów.  

Kontakt

marketing@odraniemen.org

+48 513 778 641

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Strona powstała ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Skip to content