Biznes

Promocja usług i produktów - Wyprawy integracyjne na Kresy – Szkolenia –Spotkania motywacyjne

Stowarzyszenie Odra-Niemen od 10 lat prowadzi działalność społeczną. Zyskaliśmy przez ten czas wiarygodność, szacunek wielu środowisk, w tym dla nas najważniejszego – kombatanckiego. Mamy też za sobą wiele doświadczeń, zbudowaliśmy od zera silną instytucję, która oparta jest o bardzo mocny wolontariat. Dużo oddajemy naszej organizacji, ale bez wsparcia finansowego, nie moglibyśmy rozwinąć skrzydeł. 

Zapraszamy Państwa do współpracy z Zarządem Głównym Stowarzyszenia, przy wzmacnianiu społeczeństwa obywatelskiego budowanego wokół programu RODACY-BOHATEROM.

Galeria

Poniżej przedstawiamy fotoreportaż o nas. W archiwach Odry-Niemen są tysiące zdjęć prezentujących nasze działania i współpracę z otoczeniem.  Tutaj skromny fragment naszych możliwości. 

Jak działamy

Działamy dzięki kombatantom, dla nich i z nimi. Tworzymy międzypokoleniowe relacje. Współpracujemy z Polakami na świecie, budując projekty rozwijające edukację, kulturę i pamięć historyczną. Ocalamy od zapomnienia polskie miejsca pamięci, pamiątki i wspomnienia bohaterów naszej wolności. Podróżujemy z misją, ucząc wielu Rodaków naszej polskiej historii i szukając polskich śladów w świecie. Łączymy, działamy ponad podziałami, międzypokoleniowo. Budujemy wspólnotę. PROSIMY SPRAWDZIĆ NASZE PROJEKTY  

Dlaczego warto z nami współpracować

Stowarzyszenie Odra-Niemen ma bardzo dobrze rozbudowany wolontariat, mamy sieć oddziałów w całej Polsce, współpracujemy z wieloma środowiskami w kraju i za granicą. Jesteśmy niezwykle dumni z szacunku i przyjaźni, jakimi obdarzają nas kombatanci wszelkich formacji. Jesteśmy rzetelni, wiarygodni, pełni entuzjazmu, otwarci na współpracę. Mamy też czym się dzielić, dlatego zapraszamy Państwa do współpracy.

Filmy o nas

Partnerzy biznesowi strategicznych działań Stowarzyszenia Odra- Niemen

Od lat systematycznie wspiera nas wrocławska firma Pryzmat, zarówno finansowo jak i rzeczowo drukując wiele materiałów. 

Dzięki firmie Idea Getin Leasing i dobrej współpracy barterowej, nasze stowarzyszenie ma już na stanie dwa busy – towarowy i osobowy. Zapewniamy reklamę  w naszych mediach społecznościowych, a także na autach, które pokonują setki kilometrów w każdym roku.

Przez ostatnie lata mieliśmy w największych miastach Polski barterową kampanię społeczną akcji Rodacy-Bohaterom. Na wielu nośnikach firmy AMS były nasze plakaty. To wielkie wsparcie wizerunkowe dla nas. Rewanżujemy się organizowaniem wypraw na Kresy, dla przedstawicieli firmy. 

Oferta współpracy

Przedstawiamy ofertę współpracy i aktualne materiały. Zapraszamy także  do zapoznania się z materiałami publicznymi i artykułami, które prezentują nasze projekty i współpracę z biznesem.

Jak mogą Państwo pomóc?

Sprzęt i artykuły biurowe

Materiały budowlane do remontów miejsc pamięci

Zbiórki darów dla kombatantów w kraju i na Kresach

Zakup bonów paliwowych

Druk materiałów

Pomoc przy organizacji spotkań prezentacyjnych dla środowisk biznesu

Wsparcie kampanii 1 % dla OPP

Barterowa współpraca  przy kampanii reklamowej

Jak my możemy pomóc?

Szlak polskich bohaterów naszej wolności

Poznawanie kresowej kuchni

Spotkania z Rodakami

Zwiedzanie miejsc polskiej i regionalnej kultury 

Promocja usług i produktów firmowych poprzez portale i media społecznościowe środowiska Odry-Niemen

Organizacja spotkań motywacyjnych dla pracowników na bazie doświadczeń społecznych Odry-Niemen

Jaka forma współpracy Państwu odpowiada:
E-mail osoby do kontaktu
Dane osoby kontaktowej:
Odpowiemy jak najszybciej

Strona powstała ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Skip to content