Polacy na Świecie

Witryna informacyjna Klubów Polonijnych

Projekt zakłada utworzenie i rozwój Regionalnych Klubów Polonijnych  w Polsce – witryna zadania, na bazie oddziałów Stowarzyszenia Odra-Niemen. 

Zadanie jest adresowane do młodych Rodaków, uczących się, studiujących, pracujących, chcących założyć biznes w Polsce , którzy przyjechali z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, lub innego kraju byłego Związku Radzieckiego.

Zadanie jest kierowane do Rodaków, którzy chcą pozostać w Polsce i chcą stać się aktywnymi obywatelami, a poprzez zaproponowany plan działań w ramach Klubów Polonijnych Odry-Niemen zdobędą nową, praktyczną wiedzę, umiejętności, poznają zaangażowane środowiska rówieśników z różnych miast, polepszą znajomość języka polskiego i wzmocnią swoją polską tożsamość.

Stworzona witryna internetowa /merytoryczna i poradnicza/umieszczona jest na portalu głównym Odra-Niemen i portalu tematycznym  Polacy na świecie SPRAWDŹ.

Desk Help

Wyślij zapytanie do nas / Отправьте нам запрос

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Grafiki projektowe

Projekt realizowany dzięki dotacji ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, z Programu na rzecz Polonii i Polaków poza granicami kraju 2021 rok.
Pomagaj i pamiętaj
SKLEP CHARYTATYWNY
Skip to content