Nowe biura SON we Wrocławiu

Już zupełnie oficjalnie możemy ogłosić, że po wielu latach starań, Zarząd Główny SON zdobył nowe, bardzo atrakcyjne biuro we Wrocławiu. Za chwilę otrzymamy klucze i zacznie się mały remont i duża przeprowadzka. 

Biuro mieści się w samym centrum miasta, 5 min od Rynku. Jest dobrze skomunikowane z każdej strony, kilka przystanków od dworca PKP. 

Najważniejsze jest to, że jest w wyremontowanej kamienicy, ma powierzchnię ok. 300m2, wiele pomieszczeń, salę konferencyjną na 60-80 osób. 

To będzie na lata nasze Centrum Dowodzenia, ale też miejsce spotkań, szkoleń, integracji naszego środowiska. Biuro to całe I piętro, oprócz sal do pracy ma 3 łazienki, zaplecze kuchenne i osobny pokój gościnny. 

Chcemy fakt tak dużej i ważnej zmiany wykorzystać do integracji naszej organizacji. Kto chce przyjechać i pomóc nam w przeprowadzce, włączyć się w aranżację pomieszczeń – zapraszamy, zapewniając nocleg i wyżywienie. Będzie też możliwa współpraca on-line.

Chcemy też, aby to miejsce było ważne dla wszystkich z naszego środowiska, żeby każdy oddział był zaznaczony, miał swój wkład w aranżację miejsca. 

Dlatego ogłaszamy zbiórkę zdjęć z oddziałów, które chcecie, aby zawisły na ścianach biura, były wykorzystane do naszej wystawy. Jeśli chcecie oddać pamiątkę, która Was charakteryzuje, lub otrzymaliście od kogoś ważnego i chcecie, aby miała godne miejsce, zapraszamy do przekazania. Biuro będzie miało osobny pokój tylko na prezentację naszych działań, współpracy z kombatantami, na prezentację całego środowiska i oddziałów.  

Chcemy tu organizować spotkania z prasą, biznesem, gośćmi z kraju i zagranicy więc dobrze, aby każdy z oddziałów był widoczny. 

Kontakt w tej sprawie z Kamilą: k.gosiewska@odraniemen.org

SKLEP CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
SKLEP CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
Skip to content