Walne Zebranie Członków Odra-Niemen

W imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Odra-Niemen zapraszamy członków na posiedzenie Walnego Zebrania Członków naszej organizacji, a także coroczne spotkanie integracyjne środowiska Odra-Niemen.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-6.06.2021r., na Lubelszczyźnie, w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Wodnik”, przy ul. Wczasowej 1 w Firleju nieopodal Lublina.

Eugeniusz Gosiewski wysłał oficjalne zaproszenie dla każdego członka Stowarzyszenia Odra-Niemen, (prosimy o potwierdzenia przyjazdu, lub chęci obecności on line) tutaj przedstawiamy szerzej cele i założenia spotkania. 

Każdy zgłoszony uczestnik, otrzyma mailem szczegółowy program z zakresem godzinowym i tematycznym (do końca maja)

Mapa ośrodka

Program wydarzenia

Pierwszy dzień to czas na przyjazdy grup z różnych stron Polski, zaczynamy wydarzenie wieczorem – kolacją integracyjną

Staramy się, aby w czasie pobytu była czas na integrację i na poważne oraz konieczne dyskusje i spotkania środowiskowe. W piątek proponujemy luźniejszy dzień na wyprawy po okolicy, w podgrupach, zajęcia sportowe w ośrodku, a wieczorem  integracja z zespołem HUBAL

Sobota to czas na „Targowisko aktywności” i obowiązkowa obecność członków Odra-Niemen w wybranych przed południowych wydarzeniach. Będziemy prowadzić ankietowe badania potrzeb środowiska Odra-Niemen, będziemy nagrywać świadków historii obecnych na naszym spotkaniu, zorganizujemy studio nagrań na podcasty i wywiady.

Po południu spotkania dla wszystkich /od 16.00 wydarzenia prowadzone także w formie on line/. W ramach tego spotkania będą prezentację, spotkanie z Federacją Patriotyczną oraz dyskusje z naszymi honorowymi gośćmi.  

Przed kolacją będziemy realizować zdjęcia grupowe, indywidulane, w podgrupach, a wieczorem kolacja regionalna.

W niedzielę przeznaczamy czas na Walne Zebranie Członków, wyłącznie w gronie delegatów i członków Odra-Niemen. Oprócz krótkich i wymaganych głosowań, przewidujemy na dyskusję na temat słabych i mocnych stron środowiska Stowarzyszenia Odra-Niemen /od 10.30 wydarzenia prowadzone także w formie on line/.

Całe wydarzenie kończymy obiadem.

Skip to content