Podcasty Stowarzyszenia Odry-Niemen

Od września 2020 roku zaczynamy tworzyć autorskie podcasty, które będą wzmocnieniem kwartalnika “Ponad Granicami” i naszych działań.  Tworzymy narzędzia, budujemy zespół do nowych narzędzi multimedialnych.

Otrzymaliśmy 2-letni grant z Narodowego Instytutu Wolności, który pozwoli zrealizować autorski projekt i wzmocnić nasz środowiskowy przekaz. 

PODCASTY ODRY-NIEMEN. Ponad Granicami

Podcasty Odr-Niemen mają na celu mocniej przybliżać to wszystko co nas od lat fascynuje i na co poświęcamy sporą część naszego życia.

Podcasty będą publikowane co najmniej dwa razy w miesiącu. Gości do podcastów będziemy zapraszać z całej Polski, zza granicy, tam gdzie prowadzimy nasze działania i spotykamy nietuzinkowych Rodaków.

Podcasty realizowane będą w kilku formach:

Działania w 2020 roku związane ze stworzeniem podcastów “Ponad Granicami”  

Działania w 2021 roku związane ze stworzeniem podcastów “Ponad Granicami”  

Współpraca przy podcastach Odry-Niemen "Ponad Granicami"

Zapraszamy do współpracy przy produkcji podcastów. Czekamy na uwagi i propozycje tematów, które powinniśmy podjąć.  

biuro@odraniemen

Projekt jest dofinansowany przez 2 lata z Narodowego Instytutu Wolności, ale wierzymy mocno, że podcasty Odry-Niemen na trwale wpiszą się w historię naszego stowarzyszenia i będą przez lata budowały polską wspólnotę. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy przy budowie nowych multimediów.

Projekt jest realizowany dzięki dotacji z Narodowego Instytutu Wolności, z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich, Priorytet 3.
Skip to content