fbpx

Wspomnienia

Emil, wolontariusz i członek Stowarzyszenie Odra-Niemen Oddział Wielkopolska został u nas na dłużej, ponieważ… Przeczytajcie sami!👇

👉 “Zaczynając współpracę ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen, od zwyczajnej świątecznej zbiórki darów, zupełnie nie spodziewałem się w jakim kierunku potoczy się to dalej. Począwszy od pierwszego wyjazdu z paczkami na Kresy, po letnie renowację cmentarzy i skończywszy na akcji zaduszkowej, wsiąknąłem zupełnie w kresowy klimat. Od ilości poznanych fantastycznych ludzi, wysłuchania tysięcy historii, oraz zobaczenia pięknych naturalnych krajobrazów mogło się zakręcić w głowie. Tak się właśnie stało, dlatego powrót z każdego wypadu na tereny dawnej Rzeczpospolitej, to odliczanie czasu do kolejnego. Dokładnie tak samo było w przypadku koleżanek i kolegów ze Stowarzyszenia. Zaczynając jako wolontariusz zbierający dary na święta, nie przypuszczałem że odnajdę wśród nich tak wielu bliskich przyjaciół, tworzących niepowtarzalną, rodzinną atmosferę wokół Stowarzyszenia”.

#SON #OdraNiemen #LudzieSONajlepsi #RodacyBohaterom #NGOs #3sektor
____________________________________
Zachęcamy do wsparcia naszych działań!
Nr KRS: 0000133146
Nr konta bankowego w PKO BP: 27 1440 1387 0000 0000 1132 7222

Zapraszamy w czwartek 20.02.2020, godzina 18.00 do naszego biura na spotkanie organizacyjne. Kto chce pomóc przy wydarzeniu, dowiedzieć się więcej, poznać nas przy okazji projektu – zapraszamy.

Skip to content