Kampania społeczna

Szanowni Państwo,

w różnych miastach Polski pojawiły się  nasze plakaty zapraszające do przekazywania 1% swojego podatku na nasze cele. Poniżej kilka słów wyjaśnień.

Stowarzyszenie Odra-Niemen na działania merytoryczne, zadaniowe poszukuje finansowania z różnych dotacji regionalnych czy samorządowych. Jest jednak wiele realizowanych projektów, na które trudno znaleźć finansowanie zewnętrzne, albo też z wielu powodów chcemy, aby były to zadania własne organizacji. Jest także kwestia utrzymania dużej już struktury Odra-Niemen (centrala, 6 oddziałów w Polsce i 1 zagranicą we Lwowie), Jak słyszymy z różnych stron, jesteśmy dla wielu ważnym i potrzebnym środowiskiem.

Abyśmy mogli trwać, rozwijać się, wzmacniać ciężko pracujemy, ale też szukamy różnych źródeł finansowania. Mamy wspaniałych darczyńców, którzy nas zasilają swymi funduszami, odpowiadają Państwo na apele o zbiórki publiczne. My natomiast budujemy kampanie społeczne, aby rozszerzyć wpływy z 1% podatku.

Bieżąca akcja społeczna, plakaty na przystankach autobusowych w wielu miastach jest możliwa dzięki pomocy wielu. Nasza polityka zakłada bowiem, że nie wydajemy na kampanie zewnętrzne ani złotówki z kwot zbieranych od darczyńców. Kampania jest możliwa bo firma AMS bezpłatnie wspiera akcję społeczna, bo świetny plakacista Wojciech Korkuć stworzył nam gratisowo grafikę plakatu, bo NIW-CRSO wsparł nas dotacja rozwojową, która pomaga nam w organizacji różnych kampanii społecznych, które prowadzimy. Wszystkim za to dziękujemy.

Plakaty trafiły na pustkę w miastach, ale może ktoś będzie przechodził koło przystanku, zobaczy naszą reklamę, zrobi zdjęcie i puści w social mediach? Zapraszamy do współpracy, u nas każda złotówka jest solidnie inwestowana w ważne społecznie działania, które systematycznie pokazujemy w przestrzeni publicznej.

Z najlepszymi pozdrowieniami 

Zarząd Główny Stowarzyszenia Odra-Niemen  

SKLEP CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
SKLEP CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
Skip to content