Nowe biura we Wrocławiu – zaproszenie do współpracy

Zarząd Główny Odry-Niemen jest w trakcie przeprowadzki do nowego biura. W związku z tym ważnym wydarzeniem garść informacji:

Potrzebna jest Wasza pomoc zarówno w przenoszeniu rzeczy ze starego biura, porządkowaniu obu miejsc, aranżacji nowych pomieszczeń. Można pomóc w dowolnym dla siebie czasie, lub w czwartki od 18.00 – ustalenia z Dominikiem Rozpędowskim 505 004 744 d.rozedowski@odraniemen.org

W nowym biurze będzie pokój dla gości. Gdyby ktoś chciał dać nam prezent w postaci zestawu  pościeli, ręczników, prześcieradeł – to będziemy bardzo wdzięczni. Biuro jest duże, przyjmujemy też kwiatki doniczkowe. Brakuje nam też pralki w dobrym stanie! 

Jak na razie meble pozyskujemy od darczyńców i przyjaciół, malowanie odbyło się bez kosztów, ale i tak wydajemy fundusze na niezbędne prace, dlatego tak ważna jest Wasza pomoc w każdym zakresie.  

Do końca roku chcemy zbudować plan różnorodnych zajęć, warsztatów, pokazów filmów, innych aktywności, które będą realizowane w nowym biurze. Dysponujemy 3 salami, mamy sporo sprzętu, materiałów do różnych warsztatów. Tworzymy takie centrum różnych działań. Chcemy zbudować zespół, który chciałby włączyć się w tę pracę. Zapraszamy do współpracy ze swoimi pomysłami ludzi z Wrocławia, ale też z oddziałów. Możemy dyskutować on-line, ale też mamy do Waszej dyspozycji pokój gościnny więc można ze swoim działaniem pojawiać się u nas. Kontakt z Iloną Gosiewską 607 440 176, i.gosiewska@odarniemen.org

W związku z przeprowadzką podaję nasz nowy adres (stary jest aktualny do końca września)

Stowarzyszenie Odra-Niemen, ul. Zelwerowicza 16/3, 53-676 Wrocław

Skip to content