Zaproszenie

Z wielką radością informujemy, że w październiku br. Zarząd Główny Stowarzyszenia Odra-Niemen oficjalnie otwiera nowe biuro we Wrocławiu. Będą temu towarzyszyły różne wydarzenia.  Ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem musieliśmy  je zaplanować wieloetapowo.  Oto plan wydarzeń związanych z nowym miejscem.

16.10.2020 – piątek, godzina 12.00

Uroczysta inauguracja nowego biura we Wrocławiu.

Udział w wydarzeniu biorą: kombatanci, darczyńcy i media

17.10.2020 – sobota  

  • Uroczyste wręczenie powołań do powstałej Rady Stowarzyszenia Odra-Niemen
  •  
  • Informacja o powołaniu federacji środowisk patriotycznych
  •  
  • Obrady członków Rady Stowarzyszenia Odra-Niemen oraz członków założycieli Federacji

 

Udział w wydarzeniu biorą: członkowie Rady Odra-Niemen, członkowie Zarządów Oddziałów SON, delegacje patriotycznych środowisk, które budują wspólnie federację. 

18.10.2020 – niedziela

11.00-13.00 Wspólny spacer po Wrocławiu – „Żołnierze II Konspiracji we Wrocławiu”

13.00 Spotkanie w nowym biurze Odry-Niemen – posiłek, kawa i coś słodkiego, spotkania z zaproszonymi gośćmi ze środowisk kombatanckich

Udział w wydarzeniu biorą: członkowie i sympatycy SON

SPOTKANIE CZWARTKOWE

We Wrocławiu od lat organizujemy spotkania czwartkowe. To spotkania otwarte z tematem wiodącym, zaproszonym gościem. Często też prezentujemy nasze działania i promujemy wolontariat.

W dniu 22.10.2020 w czwartek zapraszamy na pierwsze takie spotkanie w nowym biurze. Tematyka spotkania to opowieść o nowym miejscu Odry-Niemen, co będziemy robić, jakie mamy plany na ten i przyszły rok. Gościem specjalnym będą kombatanci I i II Konspiracji, a być może odwiedzi nas gość specjalny z Białorusi. Jeżeli zdrowie pozwoli to odwiedzi nas płk Weronika Sebastianowicz. 

Serdecznie zapraszamy i prosimy o pisemne zgłaszanie się na spotkanie. Ze względu na koronawirus, mamy ograniczoną liczbę miejsc i musimy wszystkim zapewnić bezpieczne warunki pobytu. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: biuro@odraniemen.org   

Spotkanie odbędzie się w biurze Odry-Niemen, ul. Zelwerowicza 16/3, godzina 18.00. Dla osób spoza Wrocławia zapewniamy nocleg. W nowym biurze przygotowujemy pokój gościnny.

SKLEP CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
SKLEP CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
Skip to content