Podcasty Stowarzyszenia Odry-Niemen

Stowarzyszenie Odra-Niemen od września 2020 roku rozpoczęło produkcję autorskich podcastów, które są wzmocnieniem kwartalnika “Ponad Granicami” i naszych medialnych działań.  Tworzymy narzędzia, budujemy zespół do nowych narzędzi multimedialnych.

W ramach konkursu otrzymaliśmy 2-letni grant z Narodowego Instytutu Wolności, który pozwoli zrealizować autorski projekt i wzmocnić nasz środowiskowy  przekaz. 

Podcasty Odry-Niemen

Podcasty Odr-Niemen mają na celu mocniej przybliżać to wszystko co nas od lat fascynuje i na co poświęcamy sporą część naszego życia.

Do podcastów będziemy zapraszamy gości z całej Polski, zza granicy, tam gdzie prowadzimy nasze działania i spotykamy nietuzinkowych Rodaków.

Podcasty realizowane są w kilku formach:

Działania

2020 rok 

2021 rok 

2022 rok 

Podcasty Odry-Niemen na 3 platformach   

Tematyka podcastów: HISTORIA PODRÓŻE KRESY KOMBATANCI WSPOMNIENIA WOLONTARIAT. Serdecznie zapraszamy do słuchania i śledzenia naszych podcastów. KILKNIJ NA PONIŻSZE LINKI:

Partnerzy

Projekt jest dofinansowany przez 2 lata z Narodowego Instytutu Wolności, ale wierzymy mocno, że podcasty Odry-Niemen na trwale wpiszą się w historię naszego stowarzyszenia i będą przez lata budowały polską wspólnotę. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy przy budowie nowych multimediów.

Projekt realizowany w latach 2020-2021 dzięki dotacji z Narodowego Instytutu Wolności, z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich, Priorytet 3.
Skip to content