Box filmowy Stowarzyszenia Odra-Niemen

Profesjonalnie wydany BOX, zawiera pendrive’a z 6 warsztatami filmowymi nagranymi przez ekipę Pawła Przewoźnego. Nagrane warsztaty doskonale przydadzą się do:

Dla kogo są przeznaczone warsztaty

Warsztaty są przeznaczone dla polskich środowisk za granicą, ale też do do szkół w Polsce.

W 2021 będziemy produkować dodatkową  liczbę tych materiałów, dlatego można składać zamówienia na warsztaty oraz organizację zajęć w swoim środowisku

ZAMÓWIENIA - INFORMACJE

Koordynatorka projektu jest ILONA GOSIEWSKA - współtwórca Stowarzyszenia Odra-Niemen. Odpowiada za kontakty z organizacjami społecznymi w Polsce i na świecie. Koordynuje działania promocyjne. Rozwija struktury stowarzyszenia i środowisk współpracujących. Reprezentuje organizację w Polsce i poza jej granicami. KONTAKT W SPRAWE ZAMÓWIEŃ BOXÓW FILMOWYCH, ORGANIZACJI ZAJĘĆ : +48 607 440 176 i.gosiewska@odraniemen.org

Tematyka warsztatów

Ekipa realizująca projekt

Realizacja zadania jest wykonywana przez zespół Stowarzyszenia Odra-Niemen, Zarząd Główny we Wrocławiu, koordynatorka projektu to Ilona Gosiewska.

Pomysł i realizacja warsztatów oraz ich produkcja to grupa młodych, profesjonalnych artystów multimedialnych, którym przewodzi Paweł (UNDER) Przewoźny. Od kilku lat prowadzi z sukcesem warsztaty filmowo-muzyczne, spotkanie motywacyjne dla dorosłych i młodzieży.  Twórca filmowy, reżyser i raper, mówca motywacyjny.  Laureat wielu prestiżowych konkursów i festiwali filmowych. Właściciel agencji reklamowej produkującej kampanie dla krajowych i międzynarodowych korporacji, organizacji, instytucji państwowych. 

Fotoreportaż z realizacji warsztatów filmowych

Projekt mógł powstać dzięki  finansowaniu ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą. 

SKLEP CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
SKLEP CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
Skip to content