Witryna informacyjna Klubów Polonijnych

Projekt zakłada utworzenie i rozwój Regionalnych Klubów Polonijnych  w Polsce – witryna zadania, na bazie oddziałów Stowarzyszenia Odra-Niemen. 

Zadanie jest adresowane do młodych Rodaków, uczących się, studiujących, pracujących, chcących założyć biznes w Polsce , którzy przyjechali z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, lub innego kraju byłego Związku Radzieckiego.

Zadanie jest kierowane do Rodaków, którzy chcą pozostać w Polsce i chcą stać się aktywnymi obywatelami, a poprzez zaproponowany plan działań w ramach Klubów Polonijnych Odry-Niemen zdobędą nową, praktyczną wiedzę, umiejętności, poznają zaangażowane środowiska rówieśników z różnych miast, polepszą znajomość języka polskiego i wzmocnią swoją polską tożsamość.

Stworzona witryna internetowa /merytoryczna i poradnicza/umieszczona jest na portalu głównym Odra-Niemen i portalu tematycznym  Polacy na świecie SPRAWDŹ.

Wyślij zapytanie do nas / Отправьте нам запрос

  Nazwisko:

  Imię:

  Nr telefonu:

  E-mail:

  Odpowiemy jak najszybciej

  Grafiki projektowe

  Projekt jest dofinansowany z budżetu państwa

  Nazwa projektu “Regionalne Kluby Polonijne dla młodych Polaków za wschodniej granicy”

  Wartość dofinansowania  26 200,00 PLN

  Całkowita  wartość zadania 28 230,05 PLN

  Projekt realizowany dzięki dotacji ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, z Programu na rzecz Polonii i Polaków poza granicami kraju 2021 rok.
  Skip to content